PowerSlim Studio + PowerSlim Active

Najnowocześniejsze Olimpijskie Wyszczuplanie!

Prawdziwy Wehikuł Czasu!

PowerSlim Studio wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagają dotlenienie skóry, co doskonale wpływa na nasz organizm, skórę i smukłą linię. Podczerwień, zwana często energią życia, intensyfikuje liczne procesy metaboliczne, stymuluje produkcję kolagenu i prowadzi do poprawy wyglądu i sprężystości skóry. Skóra nabiera zdrowego kolorytu, w dotyku staje się gładka i aksamitna. Unikalna technologia jonizacji sprawia,że relaks nabiera nowego znaczenia. Dzięki działaniu jonów ujemnych czujemy się rześko,a procesy metaboliczne tak ważne w wielu zabiegach zachodzą sprawniej i szybciej. Zjonizowane powietrze usuwa zmęczenie, daje wspaniałe samopoczucie, poprawia sprawność układu oddechowego i doskonale wpływa na skórę. To własnie podczerwieńi jonizacja oraz specjalne preparaty do zabiegów dają niemal 100% pewność likwidacji objawów cellulitu!Podczerwień ponadto przyjemnie rozgrzewa, daje dawkę energii i pobudza produkcje hormonu szczęścia.

Działanie kapsuły Powerslim Studio

Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam, gdzie sobie tego życzymy, bez rozbudowy tkanki mięśniowej. Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też ze zwykłego lenistwa.

W czasie jednego seansu w kapsule PowerSlim organizm spala od 900 do 2000 kcal. Wrazz potem w czasie 1 godz. pobytu organizm wydala taką samą ilość toksyn, jaką zdrowe nerki filtrują w ciągu siedmiu dni i to bez żadnego wysiłku!

Ponadto podczerwień emitowana w kapsule PowerSlim posiada wiele niezwykłych właściwości zdrowotnych.

Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Zabiegi w PowerSlim Studio to doskonały relaks, oderwanie od codziennych obowiązkówi zastrzyk szczęścia.

Widoczne gołym okiem efekty wyszczuplenia wpływają korzystnie na nasze samopoczuciei dodają nowej energii życiowej.

 

 

 

 

Wyróżnienia przyznane kapsule Powerslim Studio:

aktywne Turbo wyszczuplanie

Dość czekania na efekty!

Maksymalne wspomaganie wyszczuplania, natychmiastowe rezultaty i brak efektu jo-jo!

Stepper PowerSlim Active wykorzystuje opatentowaną metodę synergii podczerwieni, jonizacjii ruchu, które są najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów!

Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję.

W normalnym treningu potrzeba 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach! Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzaniei zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń.

Do treningu należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływaniai skuteczność.

Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowo szybkie efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Po serii ćwiczeń można zredukować obwód w talii nawet o 20cm!

Efekty po jednej serii:
- nawet do 20 cm mniej w obwodzie brzucha
- gładka aksamitna skóra bez oznak cellulitu
- wspaniały relaks i dawka energii
- potężna dawka hormonu szczęścia

PowerSlim Active to propozycja dla aktywnych.
Niektórzy twierdzą, że bez ruchu się nie schudnie – można ćwiczyć, ale… z turbo doładowaniem! I maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobikowych, ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji!


Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu chronione są stosownymi patentami.

  • Zobacz nas na