Proslim Ultra

Intensywna energia ultradźwiękowa w walce z tkanką tłuszczową

Proslim Ultra wykorzystuje 2 rodzaje ultradźwiękow – o częstotliwości 1 MHz do sonoforezy oraz niskiej częstotliwości 40 kHz do selektywnego zmniejszania i rozbijania tkanki tłuszczowej.
Zabiegi służą do modelowania sylwetki, zmniejszenia obwodów ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są stosowane na brzuch, uda i ramiona.

Pod wpływem intensywnej energii ultradźwiękowej (40kHz) zachodzi zjawisko kawitacji. Membrana komórki tłuszczowej poddana jest silnemu ciśnieniu. Ze względu na przepuszczalność membrany ucisk wywołuje eliminację lipidów z komórki, która zostaje zmniejszona. W wyniku działania intensywnej energii, część komórek ulega także zniszczeniu. Trójglicerydy uwolnione z adipocytów zostają wydalone na drodze naturalnych mechanizmów fizjologicznych organizmu.

W efekcie dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych, redukcji obwodów ciała i skórki pomarańczowej. Zabiegi te warto uzupełnić masażem lipodermology, żelazkiem antycellulitowym lub presoterapią. W trakcie wykonywania zabiegów zaleca się także ograniczenie spożycia tłuszczu i zwiększenie spożycia wody.Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Do polepszenia penetracji aktywnych substancji zawartych
w kosmetykach stosowana jest na początku zabiegu częstotliwość 1MHz. Zastosowanie w trakcie jednego zabiegu ultradźwięków o dwóch zakresach fal dodatkowo wpływa na polepszenie efektów.

Proslim Ultra posiada 5 gotowych programów do zabiegów na: nogi, uda, pośladki, brzuch oraz ramiona. Zabiegi są przyjemne i relaksujące. Nie są one obciążone ryzykiem żadnych powikłań. Bezpośrednio
po zabiegu można bez problemu wrócić do normalnej aktywności.

 

Zalety:

  • rozbicie złogów tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie obwodów ciała
  • redukcja cellulitu
  • wygładzenie skóry
  • ujędrnienie skóry
  • polepszenie metabolizmu
  • Zobacz nas na