Bio electro peeling

Bio Electro Peeling – Znacznie więcej niż złuszczanie! 

 

Mikrodermabrazja diamentowa i peeling kawitacyjny to zabiegi bardzo popularne, złuszczanie naskórka od lat cieszy się dużym uznaniem. My polecamy innowacyjną i niezwykle skuteczną metodę nieinwazyjnej mikrodermabrazji wywołanej prądami elektrycznymi. Bio Electro Peeling usuwa najpierw martwe komórki naskórka, a 

następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, stymulując naturalne procesy odnowy skóry. Energia zastosowana w urządzeniu charakteryzuje się podwójnym działaniem: natychmiastowym oraz przedłużonym. Oznacza to aktywność procesu peelingującego nawet przez 5 dni od momentu stymulacji. Metoda ta jest niezwykle delikatna – peeling nie podrażnia naskórka, nie wywołuje też alergii czy kłopotliwego łuszczenia skóry występującego przy tradycyjnej mikrodermabrazji. Podczas zabiegu nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, bezpieczeństwo urządzenia zostało potwierdzone gruntownymi badaniami.

 

Dwie energie, nowe możliwości!

 

Ogromną zaletą Bio Electro Peelingu jest szerokie spektrum działania. Prócz funkcji peelingu urządzenie oferuje też możliwość przeprowadzania zabiegów z zastosowaniem fal radiowych mono- i bipolarnych. Usługę tę możemy wykonać bezpośrednio po peelingu, zapewniając naszym klientom doskonały efekt liftingujący i odmładzający. Efektywne fale radiowe zastosowane w Bio Electro Peelingu stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłycają zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Zabieg jest wspaniałym sprzymierzeńcem skóry dojrzałej, zmęczonej i pozbawionej blasku, nadaje jej elastyczność, poprawia gęstość i wydobywa naturalne piękno.

 

Zastosowanie Bio Electro Peelingu:

 

 • lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy
 • zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu
 • spłycanie rozstępów
 • poprawa stanu cery trądzikowej
 • rozjaśnianie przebarwień i spłycanie blizn potrądzikowych
 • zwiększanie jędrności biustu

 

Najważniejsze zalety Bio Electro Peelingu:

 

 • Doskonałe efekty zabiegów – metoda była wielokrotnie nagradzana medalami za innowacyjność i technologię (nagrody zdobyte m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie).
 • Komplementarność i kompleksowość – urządzenie oferuje więcej niż tradycyjna mikrodermabrazja i pozwala uzupełnić peeling o skuteczne zabiegi liftingujące i odmładzające.
 • Delikatność i skuteczność – to doskonała metoda dla osób o skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji; pierwsze 2-3 zabiegi można wykonywać codziennie, następnie wykonuje się 2-4 sesje w miesiącu.
 • Błyskawiczne i długotrwałe rezultaty – połączenie natychmiastowego efektu z przedłużonym działaniem w wielu przypadkach umożliwia wyraźną poprawę cery nawet po jednorazowym zabiegu.
 • Kontrola intensywności zabiegu – w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać zabieg stosuje się na suchą (delikatny efekt) lub na mokrą skórę (intensyfikacja rezultatów). Można też wykonywać peeling z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.