Lamprobe

 

Pozwól się zaczarować magiczną różdżką urody!

 

Współczesna kosmetologia otwiera coraz to nowe możliwości świadczenia usług NIEINWAZYJNEJ MIKROCHIRURGII wielu nieprawidłowości skórnych.

LAMPROBE nie tylko z powodu swego wyglądu, ale przede wszystkim poprzez swoje działanie, przypomina „baśniowy kuferek urody”, który swoją elektrodą, jak magiczną różdżką, w kilka sekund może zaczarować naszą skórę, natychmiast znikają wszelkie jej nieprawidłowości! Wykorzystuje technologię bezpiecznych fal radiowych. Zabiegi odbywają się bez wkłuwania igły i trwają bardzo krótko: 2-5 sekund, nie wymagają stosowania znieczulenia. Lamprobe to unikalne, przełomowe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana, brodawek i wielu innych zmian skórnych. W przeciwieństwie do standardowych zabiegów laserem lub ciekłym azotem, które działają także na większą powierzchnię skóry, w Lamprobe energia skierowana jest tylko punktowo na zmianę. Oznacza to duży komfort, szybszy czas gojenia, nienaruszenie otaczających naczyń i tkanek. W większości przypadków efekty zabiegu są widoczne natychmiast, wystarczy tylko 1 zabieg – bez konieczności powtarzania! Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna! Istotną zaletą wyróżniającą Lamprobe od innych urządzeń jest fakt, że igły nie stają się gorące, nie dochodzi do poparzenia skóry. To niezwykle skuteczna metoda stosowana w przypadku:

  • zamykania naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki)
  • zamykania Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate )
  • zamykania naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana )
  • usuwania włókniaków
  • usuwania prosaków
  • usuwania kaszaków, żółtaka (Xanthelasma)
  • osuszania ropnych krostek trądzikowych
  • odblokowania por

 

Tajemnica działania Lamprobe:

Działa na zasadzie przyciągania płynów przez ciepło generowane przez elektrody igłowe. Wykorzystuje technologię fal radiowych, energia ta, przewodzona przez elektrodę igłową, przyciąga płyny na powierzchni skóry lub w obrębie nieregularności skóry wskutek precyzyjnego przyłożenia elektrody, następuje efekt elektrokoagulacji (np naczynka) i „elektro-osuszenia” nieregularności skóry (np. ropnych krostek trądzikowych) – płyny w tkance ulegają osuszeniu.