Makijaż Permanentny

Nigdy się nie rozmazuje!

W porannym pośpiechu, gdy liczy się każda minuta, nie tracimy czasu na makijaż. Nie trzeba go zmywać, można się z nim kąpać, spać, jest piękny i trwały. Wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu. Sprawia, że wyglądamy i czujemy się lepiej. Makijaż permanentny to usługa trwała i bezpieczna. Jest w pełni niezawodny w codziennym życiu. Posiada wiele zalet, których nie ma tradycyjny makijaż. Możemy poprawić kształt brwi i rzęs, stwarzając wrażenie ich zagęszczenia, podkreślić kontur ust, powiększyć je i, co najważniejsze, wzmocnić ich barwę. Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, większe i jednocześnie naturalne, a brwi, dzięki temu, że rysujemy na nich włoski, po których w rezultacie pozostaje tylko delikatna linia, są równomierne i gęste.

Makijaż ten gwarantuje długoletni efekt upiększający, a jego podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Utrzymuje się na skórze około trzech lat. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy. Pigment jest mini implantem, na którego obecność organizm może różnie reagować. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U Pań w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej. Gdy zacznie blednąć, może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

 

Celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta w taki sposób, aby wynik ostateczny podkreślał naturalną urodę oraz korygował drobne niedoskonałości.

Makijaż permanentny powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy.

Makijaż permanentny wykonany w naszym Studio jest w najwyższym stopniu komfortowy, daje maksimum zadowolenia i najwspanialsze z możliwych wzorów.