PowerSlim Studio

Prawdziwy Wehikuł Czasu!

 

 

PowerSlim Studio wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagają dotlenienie skóry, co doskonale wpływa na nasz organizm, skórę i smukłą linię. Podczerwień, zwana często energią życia, intensyfikuje liczne procesy metaboliczne, stymuluje produkcję kolagenu i prowadzi do poprawy wyglądu i sprężystości skóry. Skóra nabiera zdrowego kolorytu, w dotyku staje się gładka i aksamitna. Unikalna technologia jonizacji sprawia,że relaks nabiera nowego znaczenia. Dzięki działaniu jonów ujemnych czujemy się rześko,a procesy metaboliczne tak ważne w wielu zabiegach zachodzą sprawniej i szybciej. Zjonizowane powietrze usuwa zmęczenie, daje wspaniałe samopoczucie, poprawia sprawność układu oddechowego i doskonale wpływa na skórę. To właśnie podczerwieni jonizacja oraz specjalne preparaty do zabiegów dają niemal 100% pewność likwidacji objawów cellulitu! Podczerwień ponadto przyjemnie rozgrzewa, daje dawkę energii i pobudza produkcję hormonu szczęścia.

 

Działanie kapsuły Powerslim Studio:

Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne. Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam, gdzie sobie tego życzymy, bez rozbudowy tkanki mięśniowej. Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też ze zwykłego lenistwa.

W czasie jednego seansu w kapsule PowerSlim organizm spala od 900 do 2000 kcal. Wraz z potem w czasie 1 godz. pobytu organizm wydala taką samą ilość toksyn, jaką zdrowe nerki filtrują w ciągu siedmiu dni i to bez żadnego wysiłku! Ponadto podczerwień emitowana w kapsule PowerSlim posiada wiele niezwykłych właściwości zdrowotnych. Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Zabiegi w PowerSlim Studio to doskonały relaks, oderwanie od codziennych obowiązków i zastrzyk szczęścia.

Widoczne gołym okiem efekty wyszczuplenia wpływają korzystnie na nasze samopoczucie i dodają nowej energii życiowej.

Wyróżnienia przyznane kapsule Powerslim Studio:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia przyznane kapsule Powerslim Studio: